W związku z zakontraktowaniem z NFZ świadczeń urologicznych zapraszamy ze skierowaniem do Poradni Urologicznej pacjentów z chorobami układu moczowego oraz płciowego, np. łagodnym rozrostem prostaty (BPH), kamicą moczową, stanami zapalnymi dróg moczowych, nowotworami prostaty, nowotworami pęcherza moczowego i nerek. Porady lekarskie obejmują diagnostykę  laboratoryjną, USG, tomografię  komputerową, rezonans magnetyczny. Urolodzy przyjmujący w poradni realizują w innych placówkach specjalistycznych leczenie małoinwazyjnymi metodami takimi jak:
  • operacje z wykorzystaniem robota chirurgicznego (Robot DaVinci),
  • laserowe leczenie łagodnego rozrostu stercza (BPH) – zabiegi HoLEP,
  • laserowe leczenie kamicy układu moczowego – zabiegu RIRS oraz miniPCNL,
  • usuwanie guzów pęcherza moczowego z wykorzystaniem lasera,
  • nowoczesna diagnostyka chorób prostaty – biopsja fuzyjna prostaty, biopsja prostaty pod mikroUSG,
  • diagnostyka chorób prostat z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego.
Telefon do rejestracji (29) 743-76-58
  • operacje z wykorzystaniem robota chirurgicznego (Robot DaVinci),
  • laserowe leczenie łagodnego rozrostu stercza (BPH) – zabiegi HoLEP,
  • laserowe leczenie kamicy układu moczowego – zabiegu RIRS oraz miniPCNL,
  • usuwanie guzów pęcherza moczowego z wykorzystaniem lasera,
  • diagnostyka chorób prostat z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego.
Telefon do rejestracji (29) 743-79-37