6 grudnia br. przebywające na Oddziale Pediatrycznym dzieci odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Wzbudził tym zaskoczenie personelu medycznego, a przede wszystkim ogromną radość oraz uśmiechy najmłodszych. Hojny Mikołaj obdarował każdego małego pacjenta prezentem. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii ze Świętym Mikołajem. W imieniu małych pacjentów składamy serdecznie podziękowania nauczycielom i uczniom Zakładowi Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Wyszkowie.