Pacjencie, jeśli podejrzewasz u siebie objawy wskazujące podejrzenie zakażenie koronawirusem lub miałeś kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zakażenie koronawirusem lub miałeś styczność z ogniskiem epidemicznym zadzwoń i odwołaj wizytę w  ww. miejscach.

Na dzień dzisiejszym , czyli 12.03.2020  Pracownie Diagnostyczne oraz Poradnie specjalistyczne przyjmują pacjentów zgodnie z harmonogramem wizyt. W przypadku pacjentów kontynuujących opiekę w danej poradni specjalistycznej , może być mu udzielona porada z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych lub innych systemów łączności  włącznie z wystawieniem e-recepty i lub e-zwolnienia.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej będziemy Państwa na bieżąco informować.