WYBRANE SZPITALE POSIADAJĄCE ZAKRESY CHIRURGII OGÓLNEJ I/LUB KARDIOLOGII
SZANOWNI PAŃSTWO, Ze względu na występującą sytuację epidemiologiczną Oddziału Chirurgii Ogólnej i Oddziału Kardiologicznego od dnia 10.10.2020r. roku do odwołania wstrzymane są wszelkie przyjęcia pacjentów, w tym planowych i ze skierowaniem do Szpitala. Wstrzymanie przyjęć i pracy w podanym okresie dotyczy również Poradni Chirurgicznej. Poradnia Kardiologiczna czynna będzie tylko w dniu 15.10.2020, zgodnie z godzinami jej pracy do odwołania. Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich pacjentów i jednocześnie prosimy o kierowanie się i korzystanie ze Szpitali posiadających odpowiednik zakresu leczenia w zakresie chirurgicznym i kardiologicznym. WYBRANE SZPITALE POSIADAJĄCE ZAKRESY CHIRURGII OGÓLNEJ I/LUB KARDIOLOGII
MAZOWIECKI SZPITAL BRÓDNOWSKI W WARSZAWIE SP. Z O.O.  WARSZAWA KONDRATOWICZA 8 22 326 56 76
MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE OSTROŁĘKA JANA PAWŁA II 120A 29 765 11 66
MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIEDLCACH  SP. Z O.O. SIEDLCE PONIATOWSKIEGO 26 25 640 33 30; 514 960 147; 25 640 34 46
MIĘDZYLESKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W WARSZAWIE WARSZAWA BURSZTYNOWA 2 22 47 35 332
SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY SZPITAL ZACHODNI IM.ŚW. JANA PAWŁA II GRODZISK MAZOWIECKI DALEKA 11 22 755 90 75
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ MINSK MAZOWIECKI SZPITALNA 37 25 758 30 01
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ OSTRÓW MAZOWIECKI DUBOIS 68 29 746 37 20
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZASNYSZU PRZASNYSZ SADOWA 9 29 753 43 24
SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE CIECHANÓW POWST. WIELKOPOLSKICH 2 23 673 03 95
SZPITAL BIELAŃSKI IM.KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WARSZAWA CEGŁOWSKA 80 22 569 01 20
SZPITAL CZERNIAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WARSZAWA STĘPIŃSKA 19/25 22 318 62 36
SZPITAL DZIECIĘCY IM. PROF. DR. MED. JANA BOGDANOWICZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ