W związku z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem przebywających na Oddziale Kardiologicznym wyznaczonym do leczenia pacjentów covidowych, oddział ten od dnia 05.11.2020 wstrzymuje przyjęcia pacjentów kardiologicznych.

Ponadto zgodnie z Decyzją Wojewody Mazowieckiego i NFZ oddziały zabiegowe wstrzymują zabiegi planowe.

Szpital Wyszków - wstrzymanie przyjęć pacjentów kardiologicznych.

Szpital Wyszków - wstrzymanie przyjęć pacjentów kardiologicznych.

W związku z rosnąca liczbą zakażonych koronawirusem przebywających na Oddziale Kardiologicznym wyznaczonym do leczenia pacjentów covidowych, oddział ten od dnia 05.11.2020 wstrzymuje przyjęcia pacjentów kardiologicznych.