Kontakt bezpośrednio do pracowni – tel. 29 22 00 099
Nowe możliwości dla mieszkańców Wyszkowa. Nie musisz szukać poza Wyszkowem rezonansu magnetycznego. Już jest pracownia rezonansu magnetycznego. Od września  mieszkańcy Wyszkowa  i okolic mogą wykonać badanie rezonansem magnetycznym w pracowni wizjaMED na terenie Samodzielnego Publicznego  Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie mieszczącego się przy ulicy KEN 1. Na chwilę obecną w pracowni można wykonać badania rezonansem magnetycznym TYLKO w trybie płatnym. WizjaMED w najbliższym czasie będzie starała się uruchomić badania refundowane przez NFZ. Aparat zainstalowany w pracowni wykonuje szeroki zakres badań podstawowych i specjalistycznych m.in ortopedyczne, ginekologiczne, urologiczne, neurologiczne oraz z zakresu chorób wewnętrznych. Pracownia została wyposażona w rezonans magnetyczny firmy Siemens Magnetom Avanto1,5 T. Kontakt bezpośrednio do pracowni – tel. 29 22 00 099 Infolinia umawiająca pacjentów do wszystkich pracowni – tel. 42 208 1000, lub poprzez e-rejestrację zamieszczoną na stronie www.wizjamed.pl.
Nowe możliwości dla mieszkańców Wyszkowa.
Nowe możliwości dla mieszkańców Wyszkowa. Nie musisz szukać poza Wyszkowem rezonansu magnetycznego. Już jest pracownia rezonansu magnetycznego. Od września  mieszkańcy Wyszkowa  i okolic mogą wykonać badanie rezonansem magnetycznym w pracowni wizjaMED na terenie Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie mieszczącego się przy ulicy KEN 1. Na chwilę obecną w pracowni można wykonać badania rezonansem magnetycznym TYLKO w trybie płatnym. WizjaMED w najbliższym czasie będzie starała się uruchomić badania refundowane przez NFZ. Aparat zainstalowany w pracowni wykonuje szeroki zakres badań podstawowych i specjalistycznych m.in ortopedyczne, ginekologiczne, urologiczne, neurologiczne oraz z zakresu chorób wewnętrznych. Pracownia została wyposażona w rezonans magnetyczny firmy Siemens Magnetom Avanto1,5 T. Kontakt bezpośrednio do pracowni – tel. 29 22 00 099 Infolinia umawiająca pacjentów do wszystkich pracowni – tel. 42 208 1000, lub poprzez e-rejestrację zamieszczoną na stronie www.wizjamed.pl.