Prezentacja aparatu: https://www.youtube.com/watch?v=BmGI2NQd0Ck
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.10.2022 oddaliśmy do dyspozycji naszych Pacjentów Pracownię Rentgenodiagnostyki wyposażoną w nowoczesny, w pełni cyfrowy aparat rentgenowski. System CARESTREAM DRX-Compass posiada szeroki wybór funkcji i opcji, który podnosi wydajność pracy i pozwala zaspokoić rosnące potrzeby w diagnostyce obrazowej. Wysokiej klasy system pozwala wykonywać szeroką gamę ogólnych badań radiograficznych (w tym możliwość pomiaru długości kości, szczególnie przydatną przy wykonywaniu zabiegów ortopedycznych) z niezwykłą wygodą, komfortem Pacjenta i nieskazitelną jakością obrazu. Aparat posiada praktycznie nieograniczone możliwości pozycjonowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu dawki promieniowania, co czyni go bezpiecznym dla naszych Pacjentów. Środki na zakup aparatu rentgenowskiego w wysokości 920 000,00 zł SPZZOZ w Wyszkowie otrzymał z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, na podstawie umowy z Wojewodą Mazowieckim. Prezentacja aparatu: https://www.youtube.com/watch?v=BmGI2NQd0Ck

href="https://www.youtube.com/watch?v=BmGI2NQd0Ck>opis

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.10.2022 oddaliśmy do dyspozycji naszych Pacjentów Pracownię Rentgenodiagnostyki wyposażoną w nowoczesny, w pełni cyfrowy aparat rentgenowski. System CARESTREAM DRX-Compass posiada szeroki wybór funkcji i opcji, który podnosi wydajność pracy i pozwala zaspokoić rosnące potrzeby w diagnostyce obrazowej. Wysokiej klasy system pozwala wykonywać szeroką gamę ogólnych badań radiograficznych (w tym możliwość pomiaru długości kości, szczególnie przydatną przy wykonywaniu zabiegów ortopedycznych) z niezwykłą wygodą, komfortem Pacjenta i nieskazitelną jakością obrazu. Aparat posiada praktycznie nieograniczone możliwości pozycjonowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu dawki promieniowania, co czyni go bezpiecznym dla naszych Pacjentów. Środki na zakup aparatu rentgenowskiego w wysokości 920 000,00 zł SPZZOZ w Wyszkowie otrzymał z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, na podstawie umowy z Wojewodą Mazowieckim. https://www.youtube.com/watch?v=BmGI2NQd0Ck